Muzikanti Mutěnicím

těsně před volbami pro Vás máme ještě dva motivující vzkazy od našich podporovatelů a přátel, kteří nemají možnost ovlivnit komunální volby v Mutěnicích přímo svým hlasem, neboť zde již nebydlí. Oba jsou zdejšími rodáky (shodou okolností kapelníky) a dění v jejich rodné obci jim leží na srdci, proto vyhověli naší prosbě oslovit Vás veřejně.

 

Zdroj obrázku:  https://www.facebook.com/zizenahlad?fref=ts
David Vaculovič, kapelník skupiny Žízeň a Hlad,  Zdroj obrázku: facebook Žízeň a Hlad

Vážení  Svobodní,

rád bych touto cestou ocenil vaši dosavadní práci, kterou vykonáváte pro obec Mutěnice. I když jako strana působíte v Mutěnicích krátce, již jste dokázali, že problémy řešit chcete, umíte a že neskončí  zameteny  pod kobercem času. Jsem přesvědčen, že této vzácné vlastnosti si již všimlo více lidí z Mutěnic. Chci vám do nastávajících komunálních voleb popřát hodně zdaru a do budoucna především odvahu. Máte dle mého názoru Mutěnicím co nabídnout a to jak po stránce obsahové, tak po stránce lidské.

S pozdravem

Vaculovič David

 

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/zizenahlad?fref=ts
MgA. Josef Buchta, band leader kapely B-Side Band,Zdroj obrázku: facebook Josef Buchta 

Ahoj Mutěňáci,

je tomu už sice mnoho let, co nejsem občanem Mutěnic, ale pořád se zde cítím doma, mám tu celou svoji rodinu a mnoho dobrých přátel. Co z toho plyne? Stále mi zaleží na správném směrování mojí rodné obce a jejím ideálním vývoji. Je mnoho témat, o kterých bych chtěl napsat a podělit se o zkušenosti, které jsem měl tu možnost ve svém životě poznat a ponaučit se z nich. Co bych ale Mutěnicím určitě chtěl popřát v nastávajícím období, kdy se zcela zásadně rozhoduje o jejich dalším vývoji, je změna. Především změna myšlení v dosavadním vedení Mutěnic. Základem úspěšné a svobodné společnosti je spolupráce, otevřenost, čestnost ale především vzájemný respekt. Moje osobní zkušenost s přístupem některých lidí ve vedení Mutěnice je spíše špatná, ale určitě se nechci osobně někoho dotknout nebo na někoho ukazovat. Slovo má velkou moc a je hybnou sílou našeho života, proto je třeba užívat je s rozmyslem a k dobru věci. S velkou pokorou bych Mutěňákům přál, aby si zvolili takové lidi do svého vedení, kteří dokážou přinést nový náhled a nové výzvy. Přáll bych si, aby tito lidé dokázali spolupracovat mezi sebou, ale především s ostatními. Přál bych si, aby si dokázali vážit lidí, kteří se o něco snaží a byli jim nápomocni. Přátelé dejte si prosím pozor na populismus a dobře zvažte, komu dáte svůj hlas. V komunálních volbách, má velkou hodnotu. Určitě běžte volit. Dejte šanci novým výzvám a novým lidem. Přišel čas, aby se Mutěnice posunuly dál. Zaslouží si to.

S úctou

Josef Buchta